Relax Hotel Valaška - rodinné ubytovací zařízení s dlouholetou tradicí

Nově zrekonstruovaný Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva, která je celoročně turisticky vyhledávanou destinací. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou.

Relax Hotel Valaška je rodinným ubytovacím zařízením s dlouholetou tradicí, které si za dobu své existence získal řadu stálých spokojených hostů. Kromě útulného ubytovaní, s celkovou kapacitou 47 míst, konferenčního sálu, je Vám k dispozici také naše restaurace, kde si můžete rovněž příjemně odpočinout v přátelském prostředí. Náš hotel je rovněž teprve druhým prodejním místem turistické známky obce Horní Bečva.

V okolí hotelu naleznete spoustu volnočasových aktivit, klid a krásnou beskydskou přírodu. Věříme, že naše nabídka uspokojí i Vás. Neváhejte si prohlédnout naši fotogalerii.

Těšíme se na Vaši návštěvu, personál Relax Hotelu Valaška.


Májové wellness - hotel Valaška

 


     Beskydy Card - karta plná slev    Baby Friendly  3xTOP klub

Aktuality

 • 06.05.2017

  Májové vzpomínkové menu

  Připravili jsem si pro vás speciální menu.…

 • 02.05.2017

  Moto víkend s Hankou

  Motovíkend s Hankou - 13.-14.5.2017 na Valašce…

 • 28.04.2017

  Májový Wellness - zvýhodněné ceny

  Májové Wellnessnejen pro zamilované Zvýhodněné vstupy do Wellnessv období od 1. května do 31. května Cena na jednu hodinu 130,- KčCena snížená* na jednu hodinu 110,- Kč Těší se na Vás tým Relax hotelu Valaška. * děti do 15 let, důchodci, ZTP…